Пожежний резервуар наземний 465 м3 (465 000 л)

Пожежний резервуар наземний 465 м3 (465 000 л)

Пожежний резервуар наземний 465 м3 (465 000 л) від компанії ЮА-ПЛАСТ - фото 1
Ціну уточнюйте
Під замовлення, 30 днів

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Виробник
Власне виробництво
Країна виробництва
Україна
Тип
резервуар
Вид
стаціонарне обладнання
Призначення
для води, харчова промисловість (для рідких і сипучих речовин), хімічна промисловість (для агресивних і токсичних середовищ), машинобудівна промисловість (резервуари для палива і хімічних речовин), сільське господарство (для тепличних господарств, тваринницьких комплексів, для обприскувачів), рибне господарство (для зберігання і перевезення риби), будівництво, інше
Показати повністю
Матеріал виготовлення
метал
Форма
циліндрична
Спосіб установки
надземний

Опис

Збірний модульний пожежний резервуар з металевим дахом 465 м3 ( 465 000 літрів) для внутрішнього та зовнішнього застосування

Каркас резервуара виготовлено з оцинкованої сталі GD350. Листи мають розміри приблизно 3х1,25м. Панелі скріплені між собою за допомогою болтових з'єднань, які мають клас міцності 8.8 та спеціальну напівкруглу головку. Крім цинкування, болти додатково вкриті кобальтом. Так як болт переважно знаходиться у вологому середовищі, пасивування кобальтом на п'ять років підвищує термін його експлуатації.

Всередину каркаса, між вкладишем та оцинкованими листами, а також на дно ємності встановлюється захисна тканина. В якості захисної тканини застосовується водостійкий геотекстиль високої щільності. Геотекстиль перешкоджає тертю та стиранню вкладиша об дно чи металеві стіни ємності. Товщина геотекстилю – 1 мм.

Далі на геотекстиль стелиться вкладиш, виготовлений із мембрани. Поліпропілену марки FPP. Вкладиш перевіряється на герметичність надлишковим тиском та поставляється на об'єкт готовим до експлуатації. Кріпиться вкладиш болтами до каркасу ємності через люверси або стяжний ремінь. Стандартна товщина мембрани – 0,5 або 0,75 мм. Ця товщина оптимальна, оскільки збільшення товщини мембрани погіршує гнучкість вкладиша, а зменшення погіршує міцність. В діапазоні товщин 0,5-0,75 мм під навантаженням мембрана добре розтягується, а при знятті навантаження повертається до вихідних розмірів без зміни властивостей. Робоча температура мембрани від -30 до 80 ˚С. Мембрана виконує гідроізоляційні функції та захищає сталеві панелі від корозійної дії вмісту резервуару.

Модульна ємність комплектується металевим або пластиковим дахом. Також ємності можуть виготовлятися без даху.

Металевий дах витримує снігове навантаження та встановлюється на ємності круглорічної експлуатації. Металевий дах складається з несучого каркасу (оцинкованих ферм), які кріпляться до каркасу ємності, та настилу з оцинкованих листів або профнастилу. З'єднуються між собою листи настилу саморізами з гумовими шайбами. Сталевий каркас даху виготовлено з тонкостінних оцинкованих профілів. Елементи даху скріплені між собою за допомогою болтових з’єднань. Дах розрахований на снігове навантаження 180 кг/м2, що є максимальним для України.

Пластиковий натяжний дах встановлюється на ємності, які експлуатуються усередині приміщення чи сезонно на вулиці. Пластиковий дах кріпиться до верхнього ряду оцинкованих листів каркасу через люверси та мотузку. Цей дах запобігає попаданню в ємність бруду, пилу, комах, дощової води. Пластикові дахи діаметром більше 7,3 метра додатково комплектуються центральним опорним стовпом. Діаметр натяжних дахів – від 3,7 до 21,1 метра. У вуличних ємностях пластиковий дах необхідно знімати на зимовий період.

У деяких випадках дах на ємність не потрібний. Як правило, встановлюються без даху ємності для поливу (особливо у теплицях), ємності збору дощової води, збирання стічних вод, сезонні ємності для води.

Для отримання додаткової інформації та остаточної ціни телефонуйте за номером (068) 928-15-38