ЮА-ПЛАСТ
Про нас

Про нас

Інтернет-магазин «ЮА-ПЛАСТ» пропонує Вам широкий вибір пластикових харчових ємностей для зберігання води. Всі ємності виробляються на сучасному обладнанні, методом ротаційного та видувного формування. Завдяки такій технології ємності для води виготовляються безшовними, що надає таким бакам для води високу міцність, тривалий термін служби виробу не піддається іржі та має високий рівень екологічності. Бочки для води, це дивовижна річ у наш час. Вони легкі у вазі на відміну від металевих, що дає можливість їх легко транспортувати і переміщати. З кожним роком виробники все більше приділяють увагу зовнішньому вигляду пластикових баків, це дає можливість застосовувати їх у будь-якому дизайнерському рішенні. Бочки для зберігання рідин мають місткість від 60 до 10 000 літрів. Всі пластикові резервуари, виготовлені з харчового поліетилену та використовуються у різних секторах, таких як:

  • сільське та рибного господарства;
  • харчова промисловість;
  • будівна сфера;
  • хімічної промисловості;
  • виробничих підприємствах,
  • в домашніх чи фермерських господарствах,
  • на дачах, котеджах, у садах, парках, городах,
  • та інші галузі.

Цистерни для води довговічні, міцні, стійкі до ударів та перепадів температури. Усі бочки для води мають гігієнічні висновки та сертифікати якості.

Пластикові ємності застосовуються для зберігання чистої питної води, дощової води, дизельного палива, хімічних та органічних продуктів, а також для зберігання сипких продуктів чи матеріалів. Особлива увага приділяється аграрному сектору. Для аграрного сектора ми пропонуємо ємність для води з посиленою стінкою та хвилерізами, що дозволяє транспортувати різні рідини такі як технічну та питну воду, хімікати, дизельне паливо, кас, спирт та інші рідини. У нашому магазині ЮА ПЛАСТ, Ви можете купити ємності для перевезення кас та води, причіпні ємності та навісне обладнання.

 

У нас Ви завжди можете купити бак для води з доставкою по всій Україні.

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа
Юлія
Сайт компанії
Загальна інформація
Назва
ЮА-ПЛАСТ
Тип компанії
торгова компанія
Товари та послуги, що надаються
Ємності полієтиленові, баки пластикові, резервуари, агроємності для траспортування, септики для каналізації, вигрібні ями, насосні колодязі, кесони, бачки для літнього душу, біотуалети, навісне та прицепне обладнання, товари для дому і саду.
Адреса
Україна, Київ, Зазим'я, вул. Промислова, 12 (Зазим'я вул. Промисло, 12), на мапі
Графік роботи
Пн-Пт 9:00 - 19:30 Сб 10:00 - 19:30 Нд 9:00 - 18:00 без перерв;
Організаційно-правова форма і капітал
Рік заснування
2010

Філії та представництва

Одеська обл.
Одеса
Адреса
67832 Украина, провулок Ентузіастів, 7 на мапі
Телефони
Час роботи
Пн-Пт 8:30 - 16:30 без перерв; Сб, Нд вихідні